مدل انرژی

در این صفحه تعداد 97 مقاله تخصصی درباره مدل انرژی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل انرژی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل انرژی; Energy management program; Energy conservation measures; Energy model; Schools; UAE; AHU; Fresh Air Handling Unit; ASHRAE; American Society of Heating, Refrigerating, and Air-Conditioning Engineers; ECMs; Energy Conservation Measures; EUI; Energy Use Inde
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل انرژی; BAU; Business As Usual case; CBM; Coal Bed Methane; CCGT; Combined Cycle Gas Turbine; CCS; Carbon Capture and Storage; CEN; baseline (central) EUA price case; CHP; Combined Heat and Power; CO2-eq.; equivalent of CO2 emission on emission allowance; EFF; ef