اپیدمی

در این صفحه تعداد 205 مقاله تخصصی درباره اپیدمی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اپیدمی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اپیدمی; CDC; centers for disease control and prevention; HHS; health and human service; ILI; influenza-like illness; MMWR; morbidity and mortality weekly report; ILINet; U.S. outpatient influenza-like illness surveillance network; Influenza; Epidemics; Forecastin
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اپیدمی; Dengue; Epidemics; Wavelets coherence analysis; Time series; Reproduction number; Spectral analysis; Primary: 92-08; 92D30; 92D25; Secondary: 65T60; 62M10;