اثر میدان

در این صفحه تعداد 108 مقاله تخصصی درباره اثر میدان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اثر میدان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر میدان; Homeopathy research; Basic research; Laboratory models; Plant models; Cross-talk; Field effect; Physical basis; Model validity; Conference; Gene expression; Health policy; HRI
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر میدان; APV; dl-2-amino-5-phosphonopentanoic acid; CNQX; 6-cyano-7-nitroquinoxaline-2,3-dione; Cs-FB; Cs-induced field bursts; ET-3; Endothelin-3; LowCa-FB; Low [Ca2+]o induced field bursts; TTX; Tetrodotoxin; CA1; Low Ca2+; Cs+; Field effect; Gap junction; Endot