تفاوت محدود

در این صفحه تعداد 83 مقاله تخصصی درباره تفاوت محدود که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تفاوت محدود (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تفاوت محدود; Time–space domain; Finite-difference; Dispersion relation; Plane wave theory; 2nd-order spatial derivatives; Arbitrary-order accuracy; Acoustic wave equation; Dispersion analysis; Stability condition; Numerical modeling
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تفاوت محدود; Time–space domain; Finite-difference; Dispersion relation; Plane wave theory; Second-order spatial derivatives; Arbitrary-order accuracy; Acoustic wave equation; Dispersion analysis; Stability condition; Numerical modeling; Optimal finite-difference stenc