شرکت ها

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره شرکت ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شرکت ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شرکت ها; D22; L20; O31; O32; Persistence; Innovation; Product innovations; Process innovations; Marketing innovations; Organizational innovations; State dependence; Heterogeneity; Firms; Community Innovation Survey;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شرکت ها; Wildfire; Enhancement ratio; Ozone; Particulate matter; Plume transport; BC; British Columbia; BL; boundary layer; CA; California; CO; carbon monoxide; EDAS; Eta Data Assimilation System; FIRMS; Fire Information for Resource Management System; FT; free tr