خواص جریان

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره خواص جریان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خواص جریان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خواص جریان; Ultra-high performance concrete; Resonant acoustic mixing; Concrete mixers; Mechanical properties; Flow properties; Rheology; Cement;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خواص جریان; ANOVA; analysis of variance; LVR; linear viscoelastic region; PCB; polycarbophil; Polox407; poloxamer 407; TPA; texture profile analysis; TTA; triethanolamine; Tsol/gel; sol-gel transition temperature; mucoadhesion; polycarbophil; flow properties; viscoel