برگرداندن

در این صفحه تعداد 98 مقاله تخصصی درباره برگرداندن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI برگرداندن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برگرداندن; primary; 53A10; secondary; 49Q05; 53C42; Surface with constant mean curvature; Critical mean curvature; Isoperimetric domain; Foliation; Metric Lie group; Homogeneous three-manifold; Cheeger constant;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برگرداندن; VZ; ventricular zone; RL; rhombic lip; DCN; deep cerebellar nuclei; gcs; granule cells; gcps; granule cell precursors; IGL; internal granule cell layer; EGL; external granule cell layer; pc; preculminate; ppy; prepyramidal; pr; primary; prc; precentral; s