ژنتیک قانونی

در این صفحه تعداد 122 مقاله تخصصی درباره ژنتیک قانونی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ژنتیک قانونی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ژنتیک قانونی; InDel; insertion and deletion; STRs; short tandem repeats; SNPs; single nucleotide polymorphisms; HWE; Hardy-Weinberg equilibrium; LD; linkage disequilibrium; MP; match probability; DP; discrimination power; PIC; polymorphism information content; TPI; typ
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ژنتیک قانونی; Forensic genetics; Mitochondrial genome (mtGenome); Monozygotic twins; Massively parallel sequencing (MPS; STR; short tandem repeat; MZ; monozygotic; SNP; single nucleotide polymorphism; mtDNA; mitochondrial DNA; mtGenome; mitochondrial genome; STS; Sange