بازسازی جنگل

در این صفحه تعداد 114 مقاله تخصصی درباره بازسازی جنگل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازسازی جنگل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازسازی جنگل; Forest regeneration; Reforestation; Preferential flow pathways; Saturated hydraulic conductivity; Runoff generation; Swidden agriculture;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازسازی جنگل; S1; seedlings, from one to five years; S2; saplings, over five years; ZIP; Zero-Inflated Poisson distribution; Climatic gradient; Forest regeneration; Juvenile distribution; Juvenile performance; Local heterogeneity; Mediterranean forests;