ضریب جینی

در این صفحه تعداد 125 مقاله تخصصی درباره ضریب جینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده ضریب جینی
مقالات ISI ضریب جینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضریب جینی; API; application program interface; CHI; Chicago; DGC; difference in Gini coefficient; EMD; earth mover's distance; GINI; Gini coefficient; GPS; Global Positioning System; JSD; Jensen-Shannon divergence; KLD; Kullback-Leibler divergence; LA; Los Angeles
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضریب جینی; Wealth inequality; Redistribution; Nordic model; Economic systems; Gini coefficient; Social democracy; Horticulturalists; Hunter gatherers;