ضربه

در این صفحه تعداد 2351 مقاله تخصصی درباره ضربه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ضربه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضربه; Rotavirus; Rotavirus vaccine; Interrupted time-series analysis; Intervention effectiveness; Segmented regression; Impact; Incidence; Hospitalization; Surveillance; Quasi-experimental research design;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ضربه; AD; axial diffusivity; CIS; Canadian Interuniversity Sports; CR; corona radiata; dMRI; diffusion magnetic resonance imaging; EC; external capsule; FA; fractional anisotropy; HCEP; Hockey Concussion Education Project; IC; internal capsule; ImPACT; Immediat