تمامیت

در این صفحه تعداد 248 مقاله تخصصی درباره تمامیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده تمامیت
مقالات ISI تمامیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تمامیت; G34; G39; K42; Managerial indiscretions; Management quality; Integrity; Class action lawsuits; Fraud; Earnings management; Corporate governance; Managerial labor markets; Director elections; CEO turnover; Poor monitoring index;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تمامیت; DTI; diffusion tensor imaging; FA; fractional anisotropy; FAT; frontal aslant tract; FDT; FMRIB's Diffusion Toolbox; FPUT; fronto-parietal U-shaped tracts; FSL; FMRIB Software Library; FWE; family-wise error; MR; magnetic resonance; SMA; supplementary m