دانش محور

در این صفحه تعداد 235 مقاله تخصصی درباره دانش محور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده دانش محور
مقالات ISI دانش محور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دانش محور; Expert system; Casting; CAD/CAE; CSYS; base coordinate system for positioning part and subassembly; CS0, CS1, CS2; base coordinate system for positioning model of the gate subsystem; mat1; mark of the material of the metal substructure; mat2; mark of the
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دانش محور; OHDSI; Observational Health Data Sciences and Informatics; OMOP; Observational Medical Outcomes Partnership; LAERTES; Largescale Adverse Effects Related to Treatment Evidence Standardization; HOI; health outcomes of interest; EU-ADR; Exploring and Underst