درآمد کم

در این صفحه تعداد 186 مقاله تخصصی درباره درآمد کم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درآمد کم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درآمد کم; BMI; Body Mass Index; BMIz; Body Mass Index z-score; GEMS; Girls health Enrichment Multisite Studies; MVPA; Moderate to Vigorous Physical Activity; NDSR; Nutrition Data Systems for Research; PHAST; Promoting Health and Activity in the Summer Trial; SDH; S
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درآمد کم; BMI; body mass index; HPA; hypothalamic pituitary adrenal; sAA; salivary alpha-amylase; SDU; standard deviation unit; SNS; sympathetic nervous system; Child; Obesity; Stress; Cortisol; Salivary alpha-amylase (sAA); Low-income;