پیام رسان

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره پیام رسان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پیام رسان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیام رسان; urinary bladder neoplasms; hematuria; pathology; molecular; RNA; messenger; early detection of cancer; ABL1; ABL proto-oncogene 1; ANXA10; annexin 10; BCa; bladder cancer; BCG; bacillus Calmette-Guérin; CIS; carcinoma in situ; CRH; corticotropin releasin
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیام رسان; 3hMS; procedure of maternal separation for 3 h; AFR; animal facility-reared pups; AVP; arginine vasopressin; DEPC; diethyl pyrocarbonate; ELISA; Enzyme linked ImmunoSorbent Assay; EPM; elevated plus maze test; ISH; in situ hybridization; mRNA; messenger