میکروسکوپها

در این صفحه تعداد 127 مقاله تخصصی درباره میکروسکوپها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میکروسکوپها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروسکوپها; Carbon dioxide; Microreactors; Geological lab-on-chip; Optical absorption spectroscopy; Chalcogenide glass and fiber; Rare earth infrared luminescence;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروسکوپها; Synthesis design; Microreactors; Macroporous materials; Mesoporous materials; Microporous materials; Zeolites; Liquid-phase reactions; Design de synthèse; Microréacteurs; Matériaux macroporeux; Matériaux mésoporeux; Matériaux microporeux; Zéolithes