جزئی

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره جزئی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جزئی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جزئی; Ethics; Paediatrics; Treatment refusal; Minor; Capacity; Competence; Consent; Best interest; Autonomy; Surrogacy decision-making; Ética; Pediatría; Rechazo de tratamiento; Menor; Capacidad; Competencia; Consentimiento; Mejor interés; Autonomía; Decisi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جزئی; Ética; Pediatría; Rechazo de tratamiento; Menor; Capacidad; Competencia; Consentimiento; Mejor interés; Autonomía; Decisión por representación; Ethics; Paediatrics; Treatment refusal; Minor; Capacity; Competence; Consent; Best interest; Autonomy; Su