مدولار بودن

در این صفحه تعداد 529 مقاله تخصصی درباره مدولار بودن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدولار بودن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدولار بودن; Housing stock; Dynamic energy simulation; Open-source; Modularity; Policy support; ASHRAE; American Society of Heating, Refrigerating, and Air-Conditioning Engineers; BREDEM; Building Research Establishment Domestic Energy Model; CCC; Committee on Climate
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدولار بودن; Microbial interactions; Modularity; Deterministic process; Anaerobic digestion; Temperature gradient; AD; anaerobic digestion; OTU; operational taxonomic unit; SES; standardized effect size; PERMANOVA; permutational multivariate analysis of variance; PCoA