ماژول

در این صفحه تعداد 217 مقاله تخصصی درباره ماژول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ماژول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ماژول; c/kWh; Cents per kilowatt hour; $/kW; Dollars per Kilowatt; $/kW-yr; Dollars per Kilowatt per year; $/MWh; Dollars per Megawatt hour; $m; Million of Dollars; $pa; Million of Dollars Per Annum; ACT; Australian Capital Territiory; AEMO; Australian Energy Ma
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ماژول; OPMA-N; of oligosaccharide-producing multifunctional amylase, N isoform; ΔOPMA-N; OPMA-N lacking the N-terminal domain; MFAs; multifunctional amylases; scFv; single-chain variable fragment; VH; heavy light; VL; light chains; OPMA-MR; recombinants of OPMA