چند متغیره

در این صفحه تعداد 309 مقاله تخصصی درباره چند متغیره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چند متغیره (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چند متغیره; Acoustics; Chiroptera; Clutter; Community ecology; Ecomorphology; Foraging; Forest management; Fourth-corner analysis; LiDAR; Multivariate; Terrestrial laser scanning; Structure; Traits;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چند متغیره; Asthma; Hypertension; Smooth Muscle; Severity; ACE; Angiotensin converting enzyme; BMI; Body mass index; CCS; Oral corticosteroid dispensing; CI; Confidence intervals; DM; Diabetes mellitus; EDHO; History of emergency department visits or hospitalizations