بازخورد منفی

در این صفحه تعداد 161 مقاله تخصصی درباره بازخورد منفی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازخورد منفی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازخورد منفی; ACTH; Behavioral syndromes; Corticosterone; Dexamethasone; Glucocorticoid receptor; HPA axis; Mineralocorticoid receptor; Negative feedback; Personality; Stress;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازخورد منفی; BMMCs; bone marrow-derived mast cells; Csk; C-terminal Src kinase; IRF; IFN-regulated factor; Mal; myeloid differentiation factor 88 (MyD88)-adapter-like; SFK; Src-family kinase; TIR domain; Toll/IL-1R (TIR) domain; Tirap; toll-interleukin 1 receptor (TIR