آنچوکرسیاز

در این صفحه تعداد 196 مقاله تخصصی درباره آنچوکرسیاز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آنچوکرسیاز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آنچوکرسیاز; Sub-saharan Africa; Angola; Filariasis; Loiasis; Loa loa; Tropical eye worm; Severe adverse events; SAEs; Onchocerciasis; LF; Lymphatic filariasis; Elephantiasis; Mapping; Nodules; Hydrocoele; Lymphoedema; Ivermectin; RAPLOA, REMO; NTDs; Neglected tropica
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آنچوکرسیاز; APOC; African Programme for Onchocerciasis Control; EWT; Esperanza window trap; L3; Infective stage larvae; OEPA; Onchocerciasis Elimination Program for the Americas; WHO; World Health Organization; Simulium damnosum s.l.; Black fly trap; Blackfly; Vector