کریستال های آلی

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره کریستال های آلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کریستال های آلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کریستال های آلی; Oxybenzone (PubChem CID: 4632); Dioxybenzone (PubChem CID: 8569); Sulisobenzone (PubChem CID: 19988); Avobenzone (PubChem CID: 51040); Pluronic F-68 (PubChem CID: 24751)Sunscreens; UV blocking; Organic crystals; Crystal growth; Microparticles
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کریستال های آلی; 71.30.+h; 71.38.−k; 78.30.Jw; Organic crystals; Phase transitions; Optical properties; Electron-phonon interactions; Absorption and reflection spectra; Infrared spectra;