پ 48

در این صفحه تعداد 142 مقاله تخصصی درباره پ 48 که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده پ 48
مقالات ISI پ 48 (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پ 48; C31; H77; H87; P48; R12; Q57; Ecological Fiscal Transfers; European Union; Natura 2000 network; Biodiversity conservation funding; Policy advice; Spatial econometrics;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پ 48; BBB; Basso Beattie and Bresnahan rating; CP; cerebral palsy; CPG; cerebral palsy group; CTG; control group; G17; gestation day 17; IL1-β; interleukin 1-beta; i.p.; intraperitoneal; LPS; lipopolysaccharide; PVL; periventricular leukomalacia; P0; postnatal