پراکسید

در این صفحه تعداد 322 مقاله تخصصی درباره پراکسید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پراکسید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکسید; Nitric oxide biosynthesis; Polyamines; Peroxide; Soybean cotyledon node callusArg, arginine; L-AG, l-amino guanidine; B5 medium, Gamborg medium; CAT, catalase; cPTIO, 2-(4-carboxyphenyl)-4, 4, 5, 5-tetramethylimidazoline-1-1-oxy-3-oxide; 2,4-D, 2,4-dichlo
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکسید; GST; glutathione S-transferase; GSH; reduced glutathione; CuOOH; cumene hydrogen peroxide; Non-Se-GPX; non-selenium dependent glutathione peroxidase; RMSD; root mean square deviation; RMSF; root mean square fluctuation; ED; essential dynamics; PCA; princi