استقامت

در این صفحه تعداد 134 مقاله تخصصی درباره استقامت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استقامت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استقامت; Stroke; Neglect; Perseveration; Lesion mapping; Disengagement of attention; Barthel index; Activities of daily living; Functional disability; Motor disinhibition; Motor perseveration; Spatial representation; Spatial motor; Hyperkinesia; Allochiria; Workin
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استقامت; Dynamic aphasia; Conceptual preparation; Selection; Idea generation; Perseveration; Fluent sequencing of novel thought; Non-verbal generation; Parkinson's disease; Progressive aphasia;