کاشی کاری

در این صفحه تعداد 142 مقاله تخصصی درباره کاشی کاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاشی کاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاشی کاری; Plating; Ranking test; Flavor shelf life; Sensory-chemical correlation; Ethyl Butyrate (PubChem CID: 7762); α-Pinene (PubChem CID: 6654); Camphene (PubChem CID: 6616); Myrcene (PubChem CID: 31253); α-Terpinene (PubChem CID: 7462); γ-Terpinene (PubChe
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاشی کاری; Plating; Vision; Preference; Triangles; Online testing; Food aesthetics; Gastrophysics; Crowdsourcing; Citizen science; Food perception;