پست الکترونیکی

در این صفحه تعداد 96 مقاله تخصصی درباره پست الکترونیکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پست الکترونیکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پست الکترونیکی; Multiple criteria decision making; Linguistic judgment; Interval type 2 fuzzy set; Ordered weighted averaging operator; Fuzzy ranking; Parametric graded mean integration representation; T1FS; type 1 fuzzy sets; T2FS; type 2 fuzzy sets; IT2FS; interval T2F
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پست الکترونیکی; 06B35; 54C03; 54D15; 54D20; Insertion; Semi-continuous; Poset; Bicontinuous; Lattice; Way below; Way above; Countably paracompact; Normal; Paracompact; Dowker-Katětov insertion theorem; Bi-Scott topology; Bi-bounded complete;