مدار چاپی چاپی

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره مدار چاپی چاپی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدار چاپی چاپی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدار چاپی چاپی; e-waste; electronic waste; PCBs; printed circuit boards; CAH; Contact Angle Hysteresis; MIBC; Methyl Isobutyl Carbinol; θA; advancing contact angle; θR; resending contact angle; Wettability; Contact angle; Inverse flotation; Recycling; Printed circuit b
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدار چاپی چاپی; e-waste; electronic waste; PCBs; printed circuit boards; NMF; non-metallic fraction; MF; metallic fraction; Jg; superficial air velocity; CAH; contact angle hysteresis; Inverse flotation; Recycling; Printed circuit board;