نظم واکنش

در این صفحه تعداد 42 مقاله تخصصی درباره نظم واکنش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نظم واکنش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نظم واکنش; Laminar flame speed; Ignition delay time; Reaction order; Sensitivity analysis; Elevated pressures and temperatures; Correlation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نظم واکنش; Ao; Initial enzyme activity in untreated sample; APE; Enzyme activity after come-up-time; At; Enzyme activity after 't' min hold-time; Af; Accuracy factor; CUT; Come-up-time; Eq.; equation; Ea; activation energy at fixed pressure level; HPP; high pres