پردازش RNA

در این صفحه تعداد 228 مقاله تخصصی درباره پردازش RNA که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پردازش RNA (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش RNA; ChIP; chromatin immunoprecipitation; CLIP-seq; UV crosslinking and immunoprecipitation followed by high-throughput sequencing; ESE; exonic splicing enhancer; EJC; exon junction complex; hnRNP; heterogenous nuclear ribonucleoprotein; ISE; intronic splicing
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش RNA; colon cancer; RNA processing; gene expression; tumor growth; ATP; adenosine triphosphate; cDNA; complementary DNA; CRC; colorectal cancer; Dox; doxycycline; EdU; 5-ethynyl-2′-deoxyuridine; miRNA; microRNA; mRNA; messenger RNA; MT; mutant type; PPP; pent