اکسید روتنیم

در این صفحه تعداد 193 مقاله تخصصی درباره اکسید روتنیم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اکسید روتنیم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسید روتنیم; Graphene; Laser; Ruthenium oxide; Hybrid capacitor; Asymmetric supercapacitor; Micro-supercapacitor; EDLC; electrical double layer capacitor; LSG; laser-scribed graphene; GO; graphene oxide; ICP-AES; inductively coupled plasma atomic emission spectroscopy
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسید روتنیم; TMB; 3,3′,5,5′-tetramethylbenzidine; LNA; locked nucleic acid; HRP; Horseradish peroxidase; MB; methylene blue; AP; alkaline phosphatase; HQ; hydroquinone; BQ; benzoquinone; AuNP; Gold NP; GNR; gold nanorod; GO; graphene oxide; MWCNTs; multi-walled ca