نوشتن زبان دوم

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره نوشتن زبان دوم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نوشتن زبان دوم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نوشتن زبان دوم; Multilingualism; Plurilingualism; English as an additional language; Composition; Second language writing; Writing intensive learning; Writing across the curriculum; Writing in the disciplines; Linguistic diversity; Canada; Pedagogy; Professional identiti
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نوشتن زبان دوم; Assessment of learning; Assessment for learning; Assessment as learning; Preliminary English Test; Second language writing;