اجتماعی

در این صفحه تعداد 433 مقاله تخصصی درباره اجتماعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده اجتماعی
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اجتماعی; Environnemental; Intérêt public; Social; Développement durableAmbiental; Interés Público; Social; SostenibilidadEnvironmental; Public Interest; Social; Sustainability
مقالات ISI اجتماعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اجتماعی; CINAHL; Cumulative Index to Nursing and Allied Health Literature (bibliographic database for nursing and allied health); DM; diabetes mellitus; T1DM; type 1 DM; T2DM; type 2 DM; GDM; gestational DM; DZD; German center for diabetes research; DDZ; German ce