سنتز Solvothermal

در این صفحه تعداد 632 مقاله تخصصی درباره سنتز Solvothermal که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سنتز Solvothermal (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز Solvothermal; Heterometallic chalcogenide; Lanthanide complex; Polychalcogenide flux; Solvothermal synthesis; en; ethylenediamine; dap; 1,2-diaminopropane; dien; diethylenetriamine; teta; triethylenetetramine; tren; tris(2-aminoethyl)amine; tepa; tetraethylenepentamine
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز Solvothermal; AAP; agglomeration and attrition of particles; Ac; adsorption cycle; Apl.F; application formulated; APOC; analytical proof of concept; AR; air reactor; ARR; auto reduction reactor; BESs; bioelectrochemical systems; BFB; batch fluidized bed; BN; boron nitr