بدهی های دولتی

در این صفحه تعداد 123 مقاله تخصصی درباره بدهی های دولتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بدهی های دولتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بدهی های دولتی; E00; H60; H63; F43; F44; O52; Public debt; Sovereign debt; Deficit spending; Europe; General government deficits; European Union; Asymmetric evolution; Euro currency; Monetary unification; Taxation; Political economy; Austerity; Growth;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بدهی های دولتی; H11; H60; H61; H62; H63; H70; H71; H74; H77; H83; M41; M48; EPSAS; Fiscal compact; European Union; Deficit spending; Sovereign debt; Governmental accounting; IPSAS; Austerity;