اثر Spillover

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره اثر Spillover که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده اثر Spillover
مقالات ISI اثر Spillover (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر Spillover; C32 Multivariable Time-Series Models; F16 Trade and Labor Market Interactions; Q13 Agricultural Markets; C32 Modelos de series temporales; F16 Interacciones entre el comercio y el mercado laboral; Q13 Mercados agrarios y marketing; Cooperativas; Industria
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر Spillover; Exercise; Food choices; Lifestyle modification; Spillover effect; Behavior change; RT; resistance training; PA; physical activity; SCT; social cognitive theory; HEI; Healthy Eating Index; T2DM; type 2 diabetes mellitus; IFG; impaired fasting glucose; IGT;