کشش

در این صفحه تعداد 223 مقاله تخصصی درباره کشش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کشش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کشش; Basic Science Study; Imaging; Stretching; pectoralis minor muscle; ultrasonic shear wave elastography; shear elastic modulus; shoulder horizontal abduction; rehabilitation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کشش; Leg biomechanics; Buckling; Stretching; Peeling; Fly evolution; A. c.; Aedes cantans; A. m.; Apis mellifera; B. m.; Bombyx mori; C. v.; Calliphora vicina; D. m.; Drosophila melanogaster; F. p.; Formica polyctena; F. r.; Formica rufa; R1, R2, R3; right fro