تغییرات ساختاری

در این صفحه تعداد 204 مقاله تخصصی درباره تغییرات ساختاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تغییرات ساختاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تغییرات ساختاری; Phase transitions; Structural changes; Multilayer coating; Optics cleaning; Extreme ultraviolet lithography; LPP; laser-produced plasma; EUV; extreme ultra-violet; MLM; multilayer mirror; CCD; charge-coupled device;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تغییرات ساختاری; Mixed surfactants; Enthalpy of surfactant interaction; Structural changes; Phase behaviour; Isothermal calorimetric titration (ITC); Transmission electron microscopy;