نقص ساختاری

در این صفحه تعداد 114 مقاله تخصصی درباره نقص ساختاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نقص ساختاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نقص ساختاری; Monazite; Anisotropic replacement; Experimental alteration; Nanoscale observations (TEM); Structural defects; Fluid inclusions;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نقص ساختاری; MOFs; metal-organic frameworks; UiO; Universitetet i Oslo; HKUST; Hong Kong University of Science and Technology; MIL; Matérial Institut Lavoisier; DMF; dimethylformamide; FA; formic acid; LEDs; light-emitting diodes; TML; truncated mixed linker; CNCs;