چرخش

در این صفحه تعداد 126 مقاله تخصصی درباره چرخش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI چرخش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چرخش; 35J47; 35J57; 35J66; 35M10; 76N10; Steady Euler-Poisson system; Axisymmetric; Swirl; Subsonic; Helmholtz decomposition; Elliptic system; Singular elliptic equation; Transport equation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: چرخش; BDC; bottom dead center; CFD; computational fluid dynamics; EVC; exhaust valve closing; EVO; exhaust valve opening; LUD; linear upwind difference; MARS; monotone advection and reconstruction scheme; RANS; Reynolds-Averaged Navier-Stokes; SPC; scavenge p