t-test

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره t-test که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI t-test (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: t-test; Membranes; Internal heating; Gas chromatography; Sample introduction; Volatile organic compounds; Competitive adsorption; Central composite design; Multiple linear regressions; t-test; Anova;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: t-test; ANOVA; analysis of variance; t-test; two sample t-test; apoA-I/CIII/AIV; apolipoprotein A-I/CIII/AIV; apoB; apolipoprotein B; Apolipoprotein A-I/C-III/A-IV gene complex; Polymorphism; Carotid artery; Intima-media thickness; Total cholesterol; Low-density