آلکین های ترمینال

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره آلکین های ترمینال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلکین های ترمینال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلکین های ترمینال; Cobalt bis(1,2-dicarbollide)(-I); Terminal alkynes; Sonogashira reaction; Nucleoside conjugates; X-ray structure; Cytotoxicity; Total electrostatic potential (TEP) calculations;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلکین های ترمینال; α-Pyrone; 4,5-Disubstituted thieno[2,3-c]pyran-7-one; 6,7-Disubstituted thieno[3,2-c]pyran-4-ones; Palladium catalyst; Terminal alkynes; 3-Iodothiophene-2-carboxylic acid; 2-Bromothiophene-3-carboxylic acid;