موریانه

در این صفحه تعداد 148 مقاله تخصصی درباره موریانه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI موریانه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موریانه; Termite; Glycoside hydrolase; Molecular docking; Coptotermes gestroi; Synergistic interaction; APTS; 8-aminopyreno-1,3,6-trisulfonic acid; BIN; integral sugarcane bagasse; CD; circular dichroism; CMC; carboxymethyl cellulose; CZE; capillary zone electroph
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موریانه; RsMan26H; β-mannanase H from a symbiotic protist of Reticulitermes speratus; GH; glycoside hydrolase; TLC; thin layer chromatography; HPLC; high performance liquid chromatography; Mannanase; Termite; Symbiotic protist; Glycoside hydrolase family 26; Proc