گونه های تهدید

در این صفحه تعداد 191 مقاله تخصصی درباره گونه های تهدید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گونه های تهدید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گونه های تهدید; Ardillas terrestres; Endemismo; Especie amenazada; Cobertura vegetal; Pastizales; Ground squirrel; Endemism; Threatened species; Vegetation coverage; Grasslands;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گونه های تهدید; Zoobenthos; Mytilus edulis; Artificial substrates; Coastal engineering; Groynes; Suspension-feeder; Ecological quality status; Ecosystem services; Non-indigenous species; Threatened species;