زمان متغیر

در این صفحه تعداد 110 مقاله تخصصی درباره زمان متغیر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زمان متغیر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمان متغیر; Time-varying systems; Recursive Least Squares; Kalman Filter; Multiple forgetting factors; Laguerre expansion technique; AIC; Akaike Information Criterion; BIC; Bayesian Information Criterion; CBFV; Cerebral Blood Flow Velocity; dCA; dynamic cerebral auto
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمان متغیر; E31; E37; Q41; Q43; Natural gas; Time-varying; Stochastic volatility; Supply disruptions; Demand shocks; Inventory; Price movements; Structural vector autoregressions;