عناصر سمی

در این صفحه تعداد 101 مقاله تخصصی درباره عناصر سمی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عناصر سمی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عناصر سمی; Steaming; Seafood; Toxic elements; PFCs; PAHs; Musk fragrances and UV-Filters; 4-MBC; 3-(4-Methylbenzylidene)camphor; AHTN; 7-acetyl-1,1,3,4,4,6-hexamethyl-1,2,3,4-tetrahydronaphthalene; ANOVA; analysis of variance; AsV; arsenic V; BaP; benzo(a)pyrene; BM
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عناصر سمی; Certified reference material; Apple juice; Toxic elements; Arsenic speciation; Isotope dilution mass spectrometry; Standard addition;