ماتریس انتقال

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره ماتریس انتقال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ماتریس انتقال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ماتریس انتقال; MSS; Multi-State System; BN; Bayesian Network; DBN; Dynamic Bayesian Network; TM; Transition Matrix; SPSPD; Sequence of Posterior State Probability Distribution; CPT; Conditional Probability Table; DAG; Directed Acyclic Graph; Multi-state system (MSS); Ba
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ماتریس انتقال; Discrete systems; Dynamic systems; Initial states; Reliability analysis; Reliability kernel; System failures; Transition matrix; Reliable design