گذار به بزرگسالی

در این صفحه تعداد 94 مقاله تخصصی درباره گذار به بزرگسالی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گذار به بزرگسالی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گذار به بزرگسالی; primary immunodeficiency; health status; transition to adulthood; CEREDIH; French Reference Center for PIDs; CTCAE; Common Terminology Criteria for Adverse Events; ENT; Ear, nose, and throat; F-CILC; French Childhood Immune Deficiency Long-Term Cohort; HR
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گذار به بزرگسالی; Former foster youth; Transition to adulthood; Informal supports for youth; Support needs of foster care youth; Program evaluation