یکنواختی

در این صفحه تعداد 340 مقاله تخصصی درباره یکنواختی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده یکنواختی
مقالات ISI یکنواختی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: یکنواختی; DOD; drop-on-demand; PMPJT; piezoelectric membrane-piston-based jetting technology; 3D; three-dimensional; UMDD; uniform micro-droplet deposition; LMJP; liquid metal jet printing; CIJ; continuous inkjet; CNC; computer numerical control; Micro-droplets; So
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: یکنواختی; Cement concrete; Interlocking-dense concrete; Two-stage mixing approach (TSMA); Uniformity; Strength; Flexible modulus; Abrasion resistance;